Miejski Zakład Rehabilitacji Leczniczej | O firmie
15319
page-template-default,page,page-id-15319,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

O firmie

O Firmie

Miejski Zakład Rehabilitacji Leczniczej Sp. z o.o. w Bolesławcu powstał w wyniku restrukturyzacji Działu Rehabilitacji SP ZOZ w Bolesławcu w 2003 roku.
W tym czasie zorganizowano w pełni wyposażone gabinety do fizykoterapii, kinezyterapii i masażu leczniczego oraz zatrudniono fachowy personel medyczny. MZRL jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Miejski Zakład Rehabilitacji Leczniczej Sp. z o.o. jest reprezentowany przez dr nkf Dorotę Babijczuk – Borucińską. Zespół terapeutów składa się z magistrów fizjoterapii, licencjonowanych fizjoterapeutów, techników fizjoterapii. Terapeuci stale doskonalą się zawodowo, co odzwierciedla się w rzetelnie i fachowo świadczonych usługa rehabilitacyjnych. Fizjoterapię traktujemy jako leczenie podstawowe i wspomagające w wielu chorobach: wadach rozwojowych, wadach postawy i kończyn dolnych , bólach kręgosłupa, stawów, mięśni, stanach po urazach.

W naszym Zakładzie zapewniamy kompleksową diagnostykę:

  • postawy ciała przy użyciu nowoczesnego aparatu MEDI MOUSE
    MediMouse jest innowacyjnym szwajcarskim przyrządem medycznym służącym do bezinwazyjnego pomiaru krzywizn i zakresu ruchomości kręgosłupa. Badania odbywają się w płaszczyźnie czołowej oraz strzałkowej. Wyniki pomiarów są rejestrowane i pokazywane w formie tabelarycznej oraz graficznej. Pacjent uzyskuje pełną oraz dokładną informację na temat krzywizn i ruchomości kręgosłupa – zarówno w całości, jak również w poszczególnych jego segmentach. Badanie naukowe potwierdziły doskonałą niezawodność urządzenia oraz jego wysoki stopień zgodności z obrazami rentgenowskimi. Informacje przekazywane do pacjenta są wyjątkowo czytelne oraz bardzo proste w analizie. Regularne badania pozwalają na stałą obserwację sytuacji zdrowotnej pacjenta oraz pokazują postępy podczas odbywanej terapii. Badanie kręgosłupa to wyjątkowa szansa na wczesne wykrycie problemów i możliwość rozpoczęcia odpowiedniej terapii do bezinwazyjnego badania kręgosłupa.
  •  stóp u dzieci i młodzieży i dorosłych.( PODOSKOP)

Nasz Zespół